Skip to content
11159905_454863907997718_4069290287704002773_o

O mne

Volám sa Tatiana som profesionálna fotografka a zakladateľka projektu Tanindesk. Moje fotky sú zamerané na pestrosť a farebnosť. Dôležité sú výrazné textúry jedla a produktov so zmyslom pre detail. 

Zamilovala som sa do fotografovania, najmä v oblasti potravín a receptov. Mala som možnosť fotiť kuchársku knihu a moje fotky zdobia stránky časopisov, alebo aj receptami nabitého kalendára.

Moja viera v život je jednoduchá: buďme skutoční, buďme milí, sledujme túžbu a vytvárajme veci zo srdca. Zamerajme sa na to, na čom vám najviac záleží a spomaľme, aby sme si užili život. To je celá moja vízia.

Čo by ste avšak o mne nepovedali?
Kreativitu zvyšujem a svoj nahromadený kofeín si rada vybijem na crossfite, hraním na cimbale. Keď príde nočná hodina je čas na červené víno a kreatívne chvíle, ktoré sa neodmietajú.

P.S. Som celkom kávomilná. Instantnú kávu si nezalievam a keď mi ju niekto ponúkne, tak mu to nezazlievam. Verím, že káva je viac než len obyčajný nápoj. Je to príležitosť byť sama so sebou, či viesť dobrý rozhovor, či jednoducho len tak byť.

Ste pripravení odlíšiť sa a vyniknúť? 

Mám nápady, kreativitu a skúsenosti, ktoré vám s tým pomôžu.